Cheyenne Hawk 3,5mm Connection Wire - 2m
Kód: CHE-WIRESouvisející produkty
Cheyenne POWER UNIT IV je kompaktní tetovací zdroj, vyvíjený ve spolupráci s renomovanými tetovacími umělci a s ohledem na dokonalé a ergonomické řešení. Při vývoji byl kladen důraz na intuitivní ovládání a kompaktní design.
DarkLab Lightining Bolt od FK Irons je moderní bezdrátová baterie pro bezdrátové napájení tetovacího strojku ke konektoru RCA.
Tato baterie nabízí až 10 hodin práce na 1 nabití.
Detailní popis produktu
Tenké, flexibilní a trvanlivé kabely Cheyenne jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a robustních materiálů pro výjimečnou spolehlivost a trvanlivost. Pomocí těchto napájecích kabelů připojte svůj strojek Cheyenne k napajecímu zdroji.
- originální firemní design Cheyenne
- uživatelsky přívětivé provedení
- spolehlivý a odolný
- německá kvalita
Délka: 2m
Výrobce: Cheyenne, Německo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHEYENNE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Motorek pro strojek Prodigy, Beast a Amen o síle 4,5w!
Rotační strojek od firmy Stigma Rotary Amen, s převratným nastavením cyklu motoru. Můžete změnit poměr doby, kdy je jehly v kůži a kdy ne. Dokonale to imituje způsob jak pracuje klasický rotační strojek. Dokonalé zpracování a materiály vysoké kvality byly použity tak, aby se ze strojku stal neodolatelný nástroj pro každého milovníka rotačních mašinek. Poslední kus, nyní kompletně s motorem v ceně!
Spektra Halo2 je rotační strojek který je postaven tak aby mohl pracovat s cartridgemi i klasickými jehlami. Tento strojek je možný používat jak s klasickým gripem tak s gripem se závitem (Cheyenne standard). Nikdy to nebylo snažší mít jeden strojek pro oba typy jehel!
POZOR, jedná se jen o tělo! Je nutné přikoupit motorek a ideálně i vhodný grip!
Motorek pro strojek Spektra Halo2 Crossover
Spektra Halo2 je rotační strojek který je postaven tak aby mohl pracovat s cartridgemi i klasickými jehlami. Tento strojek je možný používat jak s klasickým gripem tak s gripem se závitem (Cheyenne standard). Nikdy to nebylo snažší mít jeden strojek pro oba typy jehel!
POZOR, jedná se jen o tělo! Je nutné přikoupit motorek a ideálně i vhodný grip!
Tělo strojku Spektra Edge X machine, ve své době jeden z nejlepších rotačních strojků pro cartridge i jehly! Pocitově skoro jako cívkový strojek. POZOR, jedná se jen o tělo! Je nutné přikoupit motorek a ideálně i vhodný grip!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
