UPOZORNĚNÍ: Přímý prodej zboží pouze do 15 hodin. Výdej připravených objednávek do 17 hodin. .
 

15CML - 0.35mm Closed Curved Magnum, Long Taper 15 jehlový

 

Sterilní tetovací cartridge jehla Elite první generace je bez membrány a v konfiguraci 15CML z jehel 0,35mm, se zakřiveným koncem, s typem hrotu Long taper pro snadnější stínování.

Dostupnost Momentálně nedostupné
30 Kč
Kód produktu C1215CML
Značka Elite Cartridges
Kategorie Cartridge pro tetování
Záruka 2 roky
 

Tetovací jehly Elite 1. generace jsou stále oblíbené  mezi tatéry po celém světě. A to v podstatě proto, že se dodnes drží stále své konstrukce bez membrány. Tohle řešení má svoje výhody a nevýhody.  Jako jediná nevýhoda riziko protečení barvy do těla strojku. Realitou ale je, že tahle ochrana vestavěnou membránou je diskutabilní, neni totiž, a bohužel ani nemůže být 100%.
Výhodou naopak je, že odpor kterým pruží membrána je v bezmembránovém řešení mnohem menší. Pružení cartridge obstarává jen gumový kroužek. Cartridge tak klade mnohem menší odpor proti strojku, strojek potřebuje mnohem méně námahy pro pohánění cartridge i pro vniknutí jehel do kůže. Celková odezva je také mnohem měkčí což je žádoucí pro jemné stínování. Tyhle výhody stále oslovují mnoho umělců a udržuji tenhle typ jehel i přes jejich konstrukční "stáří" stále v hledáčku mnoha tatérů.

Množství: 1ks
Výrobce: Čína

Podobné produkty

Značka Elite Cartridges
Počet jehel 11 jehlový
Použití stínovací
Tvar zakřivený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: